Συνέδρια, Ομιλίες, Ημερίδες Ο.Π.Α

ΗμερομηνίαΤίτλος
Monday, 1 Jul 2019 11:47Βεβαιώσεις Σεμιναρίου Jean Monnet εαρινού εξαμήνου 2019
Monday, 3 Jun 2019 13:36“Υγιεινή Διατροφή και Διαταραχές Πρόσληψης Τροφής” (06/06/19)
Thursday, 23 May 2019 13:44Σεμινάριο «Η Ελλάδα σε κρίση: Δημοσιονομική προσαρμογή, διαρθρωτικές μεταρρυθμίσεις και οι επιπτώσεις τους σε ανισότητα και φτώχεια» (29/05/19)
Friday, 17 May 2019 13:40Σεμινάριο «Θεσμοί και Μακροοικονομική δραστηριότητα» (22/05/19)
Monday, 13 May 2019 13:2316ο Φοιτητικό Συνέδριο ΔΕΤ «Management & AI: Deep Learning in Reinventing Business Process Optimization»
Friday, 10 May 2019 13:16Σεμινάριο «Η Ευρωζώνη και ο Ευρωπαϊκός Νότος: Ένα Δράμα σε Τρεις Πράξεις» (15/05/19)
Wednesday, 8 May 2019 08:54Ημερίδα με θέμα: "Ερευνητική Πρόοδος Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Στατιστικής" (22/05/19)
Wednesday, 8 May 2019 08:21Ημερίδα "Ο Δάσκαλος: Όψεις και Οπτικές" (09/05/19)
Monday, 6 May 2019 13:29Σεμινάριο «Η Ελλάδα και το Μέλλον: Η κρίσιμη διαδρομή» (08/05/19)
Wednesday, 17 Apr 2019 10:01Σεμινάρια προετοιμασίας ενόψει της εκδήλωσης «Ημέρες Καριέρας ΟΠΑ 2019» (13-15/05/19)
Wednesday, 17 Apr 2019 07:201η ερευνητική ημερίδα της Σχολής Επιστημών και Τεχνολογίας της Πληροφορίας (17/04/19)
Monday, 15 Apr 2019 08:04Σεμινάριο «Κρατικές ενισχύσεις και υπηρεσίες κοινής ωφέλειας» (17/04/19)
Tuesday, 9 Apr 2019 13:20Ακύρωση σεμιναρίου «Εξαγωγές και εξαγωγικές επιχειρήσεις στην Ελλάδα» (10/04/19)
Friday, 5 Apr 2019 08:31Τουρνουά καλαθοσφαίρισης και έκθεση φωτογραφίας με έργα των φοιτητών του ΟΠΑ (05/04/2019)
Friday, 5 Apr 2019 08:22Bράβευση των ομάδων που συμμετείχαν στο ACG 2019 International Sports Festival
Friday, 29 Mar 2019 12:22Σεμινάριο «Οικονομία και Ενέργεια - το Ρεύμα της εποχής» (03/04/19)
Friday, 22 Mar 2019 11:49Σεμινάριο «Συντάξεις και Οικονομική Ανάπτυξη» (27/03/19)
Wednesday, 20 Mar 2019 12:44Hμερίδα “Fintech Symposium” (29/03/19)
Friday, 15 Mar 2019 14:05Σεμινάριο «Σύγχρονες μορφές Χρηματοδότησης σε περιόδους Κρίσεων» (20/03/19)
Friday, 8 Mar 2019 14:27Σεμινάριο «Ελληνική Οικονομία και Κοινωνική προστασία κατά τη μετα-Μνημονιακή εποχή» (13/03/19)
Friday, 1 Mar 2019 12:40Σεμινάριο «Εξελίξεις στον Τραπεζικό κλάδο», (06/03/19)
Thursday, 28 Feb 2019 12:58Διημερίδα Καινοτομίας Innovation Days από την Attica Bank και το Κέντρο Στήριξης Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας (ACEin) του ΟΠΑ (15-16/03/19)
Friday, 22 Feb 2019 08:09Σεμινάριο «Επιχειρηματική Ηθική και αποτελεσματική Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού» (27/02/19)
Tuesday, 19 Feb 2019 07:59Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος Erasmus+ για Σπουδές στο εξωτερικό 2019-20 του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης
Friday, 15 Feb 2019 09:10Σεμινάριο «Η ευρωζώνη 20 χρόνια μετά: σύγκλιση, απόκλιση και η θέση της Ελλάδας» (20/02/19)
Wednesday, 13 Feb 2019 15:50Πρόγραμμα Σεμιναρίων Jean Monnet Εαρινού Εξαμήνου 2018-2019
Wednesday, 13 Feb 2019 15:2523 χρόνια Σεμινάρια Jean Monnet
Wednesday, 13 Feb 2019 13:53Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος Erasmus+ Κινητικότητα για σπουδές 2019-20 του Τμήματος Πληροφορικής
Friday, 1 Feb 2019 12:46Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος Erasmus+ Κινητικότητα για σπουδές 2019-20 του Τμήματος Στατιστικής
Thursday, 24 Jan 2019 12:55Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος Erasmus+ Κινητικότητα για σπουδές 2018-19 του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής