Ανακοινώσεις Προπτυχιακών Τμημάτων Ο.Π.Α

ΗμερομηνίαΤίτλος
Friday, 7 May 2021 12:42Διεξαγωγή Κατατακτηρίων Εξετάσεων  κατά το ακαδ. έτος 2020-2021
Wednesday, 28 Apr 2021 10:46Κατατάξεις Πτυχιούχων στο Τμήμα Στατιστικής για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022
Thursday, 15 Apr 2021 05:14Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορκωμοσίας πτυχιούχων της εξεταστικής Ιανουαρίου 2021 του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
Wednesday, 24 Mar 2021 12:28Παράταση ηλεκτρονικής υποβολής δηλώσεων επιλογής μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021 έως και 05/04/2021
Tuesday, 23 Mar 2021 07:54Δηλώσεις και διανομή διδακτικών συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021
Thursday, 11 Mar 2021 07:45Ψηφιακή υπογραφή πιστοποιητικών και διάθεσή τους στους φοιτητές/τριες
Thursday, 4 Mar 2021 11:54Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής δηλώσεων επιλογής μαθημάτων και συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021
Friday, 26 Feb 2021 10:09Έναρξη διδασκαλίας προπτυχιακών μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021
Friday, 26 Feb 2021 08:063η Αναθεώρηση του Ακαδημαϊκού Ημερολογίου 2020-2021
Thursday, 18 Feb 2021 06:31Οριστικά αποτελέσματα αξιολόγησης αιτήσεων για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021 του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
Wednesday, 17 Feb 2021 09:38Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εγγραφή στο Μητρώο Φοιτητών της Εθνικής Αρχής Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ)
Tuesday, 15 Dec 2020 13:412η Αναθεώρηση του Ακαδημαϊκού Ημερολογίου 2020-2021
Wednesday, 9 Dec 2020 10:44Υποβολή δικαιολογητικών εγγραφής δικαιούμενων μετεγγραφής Ακαδημαϊκού Έτους 2020-2021
Thursday, 3 Dec 2020 11:11Κατάθεση δικαιολογητικών για την ταυτοπροσωπία των ηλεκτρονικά εγγραφέντων με την ειδική κατηγορία των αθλητών
Thursday, 26 Nov 2020 10:04Διεξαγωγή Κατατακτηρίων Εξετάσεων κατά το ακαδ. έτος 2020-2021
Tuesday, 24 Nov 2020 06:40Διαδικασίες εγγραφής των εισαγόμενων διακριθέντων αθλητών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021
Monday, 23 Nov 2020 12:43Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορκωμοσίας πτυχιούχων εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2020 Τμήματος ΛΟΧΡΗ
Monday, 23 Nov 2020 11:53Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορκωμοσίας πτυχιούχων εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2020 Τμήματος ΟΔΕ
Thursday, 5 Nov 2020 08:02Δηλώσεις - διανομή διδακτικών συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021
Monday, 26 Oct 2020 08:08Παράταση υποβολής δηλώσεων επιλογής μαθημάτων μέχρι και την Κυριακή 01/11/2020
Wednesday, 14 Oct 2020 12:30Ενεργοποίηση λογαριασμών πρωτοετών φοιτητών
Wednesday, 14 Oct 2020 08:47Εγγραφές των εισαγόμενων με την ειδική κατηγορία ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις για το ακαδ. έτος 2020-2021
Friday, 9 Oct 2020 12:23Διαδικασία ηλεκτρονικής υποβολής δηλώσεων επιλογής μαθημάτων και συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-21
Thursday, 8 Oct 2020 09:30Εγγραφές των εισαγόμενων αλλοδαπών- αλλογενών και ομογενών υποτρόφων του Ελληνικού Κράτους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση το ακαδ. έτος 2020-2021
Thursday, 8 Oct 2020 09:00Εγγραφές Ελλήνων του εξωτερικού και τέκνων Ελλήνων υπαλλήλων που υπηρετούν στο εξωτερικό ακαδ. έτους 2020-2021 έως 15 Οκτωβρίου 2020
Tuesday, 6 Oct 2020 11:20Έναρξη διδασκαλίας προπτυχιακών μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021
Saturday, 3 Oct 2020 05:41Ταχυδρομική αποστολή της αίτησης εγγραφής και των δικαιολογητικών για τους εισαγόμενους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με την ειδική κατηγορία Αλλοδαπών-Αλλογενών και αποφοίτων λυκείων ή αντίστοιχων σχολείων κρατών – μελών της Ε.Ε. έως 30.10.2020
Thursday, 1 Oct 2020 12:00Ανακοίνωση αποτελεσμάτων εισαχθέντων στο Πρόγραμμα Σπουδών στις Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης, ΠΑΔ Ι και ΙΙ ακαδημαϊκού έτους 2020-2021
Wednesday, 30 Sep 2020 11:02Αναθεωρημένο Ακαδημαϊκό Ημερολόγιο 2020-2021
Wednesday, 30 Sep 2020 09:44Μεταφορά θέσεων φοίτησης στελεχών Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας