Ανακοινώσεις Γραμματείας ΔΕΤ

ΗμερομηνίαΤίτλος
Friday, 7 Dec 2018 08:20Συπληρωματική Ανακοίνωση Κατατακτηρίων
Monday, 19 Nov 2018 08:09Κατατακτήριες Εξετάσεις 2018-2019
Friday, 19 Oct 2018 12:16Δηλώσεις Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου
Wednesday, 17 Oct 2018 07:56Αιτήσεις Ορκωμοσίας Σεπτεμβρίου 2018
Wednesday, 17 Oct 2018 07:42Ορκωμοσία Περιόδου Νοεμβρίου 2018
Wednesday, 10 Oct 2018 07:49Ώρες Γραφείου Χειμερινού Εξαμήνου 2018-2019
Monday, 17 Sep 2018 08:03Ανακοίνωση και Σεμινάριο Πρακτικής 'Ασκησης
Wednesday, 29 Aug 2018 07:48Ανακοίνωση Κατατακτηρίων Εξετάσεων
Friday, 27 Jul 2018 15:38Αιτήσεις Ορκωμοσίας Ιουνίου 2018
Wednesday, 9 May 2018 08:55Ορκωμοσία Περιόδου Ιανουαρίου 2018
Monday, 5 Mar 2018 11:24Δηλώσεις Μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου
Monday, 26 Feb 2018 09:35Αποτελέσματα Κατατακτηρίων Εξετάσεων
Monday, 5 Feb 2018 11:58Ορκωμοσία Περιόδου Σεπτεμβρίου 2017
Wednesday, 10 Jan 2018 08:07Συμπληρωματική Ανακοίνωση Κατατακτηρίων