Ανακοινώσεις Γραμματείας ΔΕΤ

ΗμερομηνίαΤίτλος
Friday, 26 Jul 2019 09:36Αλλαγές στο Πρόγραμμα Σπουδών
Wednesday, 24 Jul 2019 14:48Αιτήσεις Ορκωμοσίας Ιουνίου 2019
Monday, 17 Jun 2019 16:35Κατατακτήριες Εξετάσεις 2019-2020
Friday, 3 May 2019 15:37Ορκωμοσία Περιόδου Ιουνίου 2019
Tuesday, 5 Mar 2019 12:14Αιτήσεις Ορκωμοσίας Ιανουαρίου 2019
Friday, 1 Mar 2019 08:58Δηλώσεις Μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου 2018-2019
Wednesday, 23 Jan 2019 08:59Ορκωμοσία Περιόδου Φεβρουαρίου 2019
Friday, 7 Dec 2018 08:20Συπληρωματική Ανακοίνωση Κατατακτηρίων
Monday, 19 Nov 2018 08:09Κατατακτήριες Εξετάσεις 2018-2019
Friday, 19 Oct 2018 12:16Δηλώσεις Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου
Wednesday, 17 Oct 2018 07:56Αιτήσεις Ορκωμοσίας Σεπτεμβρίου 2018
Wednesday, 17 Oct 2018 07:42Ορκωμοσία Περιόδου Νοεμβρίου 2018
Wednesday, 10 Oct 2018 07:49Ώρες Γραφείου Χειμερινού Εξαμήνου 2018-2019
Wednesday, 29 Aug 2018 07:48Ανακοίνωση Κατατακτηρίων Εξετάσεων