Επίκαιρα ΔΕΤ

ΗμερομηνίαΤίτλος
Tuesday, 19 Oct 2021 09:32 Ψηφιακή Υπογραφή Πιστοποιητικών
Monday, 18 Oct 2021 08:29Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 18ου ΦΣΔΕΤ
Saturday, 16 Oct 2021 10:40Έναρξη μαθήματος "Μαθηματικά Ι" - Νέο
Thursday, 14 Oct 2021 20:21Αναστολή της εκπαιδευτικής λειτουργίας αύριο 15/10/2021
Thursday, 14 Oct 2021 10:12Ενημέρωση για πρωτοετείς φοιτητές
Wednesday, 13 Oct 2021 13:04Ετήσια ενημέρωση πρωτοετών φοιτητών
Friday, 8 Oct 2021 12:34Οριστικά αποτελέσματα πρόσκλησης
Friday, 8 Oct 2021 12:265ο Συνέδριο Προσομοίωσης της ΕΚΤ
Thursday, 7 Oct 2021 13:47Εκλογή Καθηγητή Αδάμ Βρεχόπουλου
Thursday, 7 Oct 2021 09:36Πρόσκληση θέσεων συμβασιούχων διδασκόντων
Wednesday, 6 Oct 2021 10:41Business Game Πρωτοετών: Εγγραφείτε στην ομάδα σας
Tuesday, 5 Oct 2021 11:19Αποτελέσματα επιλογής για την ΠΑΔ Ι και ΙΙ
Monday, 4 Oct 2021 08:08Προκήρυξη για Μεταδιδακτορικό
Monday, 4 Oct 2021 07:20Εκλογή Καθηγητή Γεωργίου Λεκάκου
Friday, 1 Oct 2021 13:10Business Game: Πρόσκληση συμμετοχής για Πρωτοετείς Φοιτητές
Friday, 1 Oct 2021 12:55Βράβευση του Kαθηγητή Γιώργου Ιωάννου
Friday, 1 Oct 2021 11:34Εκλογή Καθηγητή Ιωάννη Νικολάου
Friday, 1 Oct 2021 11:34Μονιμοποίηση Επίκουρου Καθηγητή Εμμανουήλ Ζαχαριάδη
Tuesday, 28 Sep 2021 14:22Προκήρυξη Εκπόνησης Διδακτορικών Διατριβών
Friday, 24 Sep 2021 13:14Αποτελέσματα Αξιολόγησης Προτάσεων
Thursday, 23 Sep 2021 09:57Έρευνα Αποδοχής των Υπηρεσιών FinTech στην Ελλάδα
Tuesday, 21 Sep 2021 07:31Παγκόσμια Αναγνώριση για τα ΠΜΣ
Monday, 13 Sep 2021 15:40Εθνικό Βραβείο Νεοφυούς Επιχειρηματικότητας 2021
Saturday, 11 Sep 2021 12:24Διαγωνισμός Προγραμματισμού IEEEXtreme
Friday, 10 Sep 2021 09:50Προσωρινά Αποτελέσματα Πρακτικής Άσκησης
Thursday, 9 Sep 2021 07:38Δελτίο τύπου για Εργασία Καθηγητών
Wednesday, 1 Sep 2021 17:35Αιτήσεις στο Πρόγραμμα Σπουδών στις Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης
Wednesday, 1 Sep 2021 10:37Νέα Κοσμήτορας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του ΟΠΑ
Friday, 27 Aug 2021 15:38Πρώτο το ΔΕΤ στο 4ο Eπιστημονικό Πεδίο
Tuesday, 27 Jul 2021 19:15Ανακοίνωση και Σεμινάριο Πρακτικής 'Ασκησης 2021-2022
Friday, 23 Jul 2021 09:26Προκήρυξη για Μεταδιδακτορικό
Thursday, 22 Jul 2021 13:32Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Wednesday, 21 Jul 2021 13:33Sleed: Υποτροφία Digital Marketing σε τελειόφοιτους Τμήματος ΔΕΤ
Friday, 16 Jul 2021 11:36Διάκριση στον JA Europe Enterprise Challenge 2021
Friday, 25 Jun 2021 11:11Κατατακτήριες Εξετάσεις 2021-2022
Thursday, 24 Jun 2021 10:54Συμβουλευτική για Μηχανογραφικά Δελτία
Thursday, 17 Jun 2021 11:14Εκλογή Αν. Καθ. Α. Πουλυμενάκου ως Κοσμήτορας της ΣΔΕ του ΟΠΑ
Monday, 14 Jun 2021 11:03Διαδικτυακή Παρουσίαση Βιβλίου
Tuesday, 1 Jun 2021 12:40Διακρίσεις στον διαγωνισμό JA Start-up 2021
Monday, 31 May 2021 13:20Διεθνής διάκριση δημοσίευσης ερευνητών του ΔΕΤ
Thursday, 27 May 2021 09:40Διαδικτυακή ομιλία κ. Κυριάκου Πιερρακάκη (01/06/2021)
Monday, 24 May 2021 08:37Δελτίο τύπου 17ου ΦΣΔΕΤ
Monday, 17 May 2021 15:18 Βράβευση "Distinguished Artifact Award"
Friday, 14 May 2021 07:28Μη πραγματοποίηση μαθημάτων στις 18/05/2021
Wednesday, 12 May 2021 14:32Πρόγραμμα Κατατακτηρίων Εξετάσεων 2020-2021
Tuesday, 11 May 2021 13:11Πρόγραμμα 17ου ΦΣΔΕΤ
Monday, 10 May 2021 18:05Δελτίο τύπου για νέο βιβλίο
Monday, 10 May 2021 09:46Πιστοποίηση στην πλατφόρμα Salesforce CRM
Monday, 26 Apr 2021 09:28Αποτελέσματα 2ης Πρόσκλησης Erasmus+ (νέο)
Monday, 26 Apr 2021 08:25Υπηρεσία Προώθησης Βιογραφικού
Friday, 16 Apr 2021 09:482η Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Erasmus+
Wednesday, 14 Apr 2021 11:07Αποτελέσματα 1ης Πρόσκλησης Erasmus+
Monday, 12 Apr 2021 09:42Δελτίο Τύπου ΟΠΑ
Thursday, 11 Mar 2021 10:34Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Erasmus+
Wednesday, 10 Mar 2021 14:34 Google Summer of Code 2021
Tuesday, 9 Mar 2021 10:31Πληροφορίες Προγράμματος Σπουδών 2020-2021
Thursday, 4 Mar 2021 13:08Δηλώσεις Μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου 2020-2021
Monday, 1 Mar 2021 08:38Ενημερωτική Συνάντηση Erasmus+ 2021-2022
Wednesday, 24 Feb 2021 08:43Δωρεάν εξάμηνη συνδρομή στην Οικονομική Επιθεώρηση
Monday, 15 Feb 2021 14:12Αποτελέσματα Πρακτικής Άσκησης 2020-2021
Monday, 8 Feb 2021 10:40Ο Καθ. Δ. Σπινέλλης πρόεδρος της επιτροπής περιοδικών της IEEE CS
Friday, 5 Feb 2021 09:22Αιτήσεις ΠΜΣ στη Διεθνή Ναυτιλία, Χρηματοοικονομική και Διοίκηση
Thursday, 4 Feb 2021 07:46Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Wednesday, 3 Feb 2021 13:32Προκήρυξη Εκπόνησης Διδακτορικών Διατριβών
Thursday, 28 Jan 2021 15:16International Women’s Day with Google students
Friday, 22 Jan 2021 07:35Ανακοίνωση και Σεμινάριο Πρακτικής 'Ασκησης
Thursday, 7 Jan 2021 19:00Απώλεια του Καθηγητή Παύλου Δημητράτου
Monday, 4 Jan 2021 16:48Θερμές ευχές στον Καθηγητή Χρήστο Ταραντίλη
Wednesday, 23 Dec 2020 17:21Βραβείο 2020 AIS Technology Challenge
Thursday, 17 Dec 2020 10:34Βράβευση απόφοιτου του Τμήματος από τον ΟΗΕ
Thursday, 3 Dec 2020 10:10MITEF Greece Startup Competition 2021
Monday, 16 Nov 2020 11:52Παράταση για Συμπλήρωση Ερωτηματολογίου
Thursday, 12 Nov 2020 11:55Παράταση Δήλωσης για το 17ο ΦΣΔΕΤ
Wednesday, 11 Nov 2020 14:052η θέση στον HR Case Competition 2020
Tuesday, 10 Nov 2020 19:34Ψήφισμα Συνέλευσης του Τμήματος
Monday, 2 Nov 2020 13:38Ψήφισμα Συγκλήτου ΟΠΑ
Thursday, 29 Oct 2020 12:45Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 17ου ΦΣΔΕΤ
Thursday, 29 Oct 2020 12:03Ερωτηματολόγιο για τους Πρωτοετείς Φοιτητές
Tuesday, 27 Oct 2020 09:48Επιτυχής ολοκλήρωση του on-line Business Game