Ανακοινώσεις ΔΕΤ

ΗμερομηνίαΤίτλος
Friday, 19 Jan 2018 12:22Τελική εξέταση μαθήματος «Εισαγωγή στην Πληροφορική»
Wednesday, 20 Dec 2017 14:06Εκδήλωση για τα Μεταπτυχιακά
Tuesday, 19 Dec 2017 10:15Το Εργαστήριο του 3ου ορόφου Δεριγνύ θα παραμείνει κλειστό όλη την εβδομάδα λόγω εργασιών
Wednesday, 6 Dec 2017 12:47Διαδραστικό σεμινάριο "Developing a Global Mindset"
Monday, 4 Dec 2017 15:34Ώρες Γραφείου Χειμ. Εξαμ. 2017-2018
Friday, 1 Dec 2017 12:19Global Entrepreneur: Νέα παράταση χορηγίας PwC
Friday, 1 Dec 2017 12:00Ανακοίνωση Κατατακτήριων Εξετάσεων ΔΕΤ
Tuesday, 21 Nov 2017 10:461η συνάντηση της Οργανωτικής Επιτροπής του 15ου Φοιτητικού Συνεδρίου ΔΕΤ (ΝΕΟ)
Friday, 10 Nov 2017 09:36Πρακτική άσκηση μέσω του Global Entrepreneur της AIESEC ΟΠΑ
Thursday, 2 Nov 2017 11:35ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Friday, 27 Oct 2017 12:12Ευκαιρία πρακτικής άσκησης στη Google
Thursday, 26 Oct 2017 14:58ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-2018
Friday, 20 Oct 2017 09:52Summer 2018 Libra Internship Program
Wednesday, 18 Oct 2017 10:26ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ περιόδου ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
Wednesday, 4 Oct 2017 14:28Εκδήλωση ενδιαφέροντος για απασχόληση φοιτητών στο Εκπαιδευτικό Εργαστήριο ΔΕΤ
Wednesday, 4 Oct 2017 09:22Έναρξη του μαθήματος «Ανάλυση Κοινωνικών Δικτύων»
Tuesday, 3 Oct 2017 09:36Εγγραφή στα μαθήματα της εκπαιδευτικής πύλης του Τμήματος
Tuesday, 3 Oct 2017 08:22Έναρξη μαθήματος "ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ"
Thursday, 14 Sep 2017 13:43ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
Tuesday, 12 Sep 2017 11:13Πρακτική άσκηση σε Start up
Tuesday, 29 Aug 2017 14:40Πρόγραμμα Σπουδών στις Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης ΟΠΑ : Πρόσκληση κατάθεσης αιτήσεων για το ακαδ. έτος 2017-2018
Friday, 25 Aug 2017 18:32AIESEC ΟΠΑ: 2ος γύρος αιτήσεων
Monday, 24 Jul 2017 14:30ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ 2017-2018
Monday, 10 Jul 2017 11:01Ανακοίνωση για τις Κατατακτήριες Εξετάσεις 2017-2018
Thursday, 6 Jul 2017 12:451ος Γύρος Αιτήσεων για μέλη της AIESEC ΟΠΑ
Thursday, 6 Jul 2017 09:43Ενημέρωση υποψηφίων για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου
Friday, 23 Jun 2017 11:02Δηλώσεις και Πρόγραμμα Έκτακτης Εξεταστικής
Thursday, 8 Jun 2017 09:01KiNNO Consultants Ltd - Administrative Assistant
Tuesday, 6 Jun 2017 15:21ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΙΚΥ_2016-2017
Wednesday, 17 May 2017 12:55Global Entrepreneur - Πρακτική άσκηση σε start up του εξωτερικού
Tuesday, 2 May 2017 14:58ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Wednesday, 26 Apr 2017 09:17ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ περ. ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Monday, 10 Apr 2017 15:35Αποτελέσματα Erasmus+
Friday, 31 Mar 2017 13:40Αποτελέσματα Επιλογής Erasmus+ 2017-18 (Ορθή επανάληψη)
Friday, 31 Mar 2017 10:022η Πρόσκληση Εκδήλωση Ενδιαφέροντος Erasmus+ 2017-18
Thursday, 9 Mar 2017 12:40ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΔΕΤ
Friday, 17 Feb 2017 12:57Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Προγ/τος Erasmus+ ακαδ. έτους 2017-18
Thursday, 9 Feb 2017 13:08IEEE Computer Society Global Student Challenge
Thursday, 8 Sep 2016 09:35ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ 2016-2017