Ανακοινώσεις Πρυτανείας Ο.Π.Α

ΗμερομηνίαΤίτλος
Friday, 30 Oct 2020 18:30Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-21
Thursday, 29 Oct 2020 07:33Υποχρεωτική χρήση μάσκας σε όλους τους χώρους του Πανεπιστημίου
Monday, 28 Sep 2020 06:20Πρόγραμμα Επαναληπτικών Εξετάσεων Περιόδου Σεπτεμβρίου 2020 ακαδ. έτους 2019-20
Tuesday, 22 Sep 2020 08:36Πρωτόκολλο διαχείρισης πιθανού ή επιβεβαιωμένου κρούσματος Covid-19 στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Tuesday, 8 Sep 2020 11:19Πράξη Πρύτανη Συγκρότησης Κοσμητείας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων
Tuesday, 1 Sep 2020 10:46Το ΟΠΑ καλωσορίζει τους νέους φοιτητές για το ακαδημαϊκό έτος 2020-21. Οδηγός χρήσιμων συμβουλών για τις πρώτες μέρες στο ΟΠΑ
Tuesday, 28 Jul 2020 09:22Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών από 3 έως 21 Αυγούστου 2020
Monday, 29 Jun 2020 10:34Πρόγραμμα Εξαμηνιαίων Εξετάσεων Περιόδου Ιουνίου 2020 Ακαδ. Έτους 2019-20
Thursday, 21 May 2020 14:11Απόφαση Συγκλήτου για διεξαγωγή των τελικών εξετάσεων Ιουνίου 2020
Friday, 8 May 2020 10:10Διεξαγωγή του εκπαιδευτικού έργου και των τελικών εξετάσεων Ιουνίου 2020
Thursday, 9 Apr 2020 12:39Πράξη Πρύτανη ανασυγκρότησης της Κοσμητείας της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Monday, 6 Apr 2020 07:55Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών του Πάσχα
Tuesday, 31 Mar 2020 13:22Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2019-20
Tuesday, 31 Mar 2020 09:15Εξ’ αποστάσεως διδασκαλία προπτυχιακών μαθημάτων κατά τον μήνα Απρίλιο
Monday, 23 Mar 2020 12:42Παράταση της αναστολής της εκπαιδευτικής λειτουργίας του ΟΠΑ
Friday, 20 Mar 2020 20:37Ανακοίνωση με αφορμή καταγγελίες για χρήση ηλεκτρονικών διευθύνσεων χωρίς την συναίνεση των κατόχων
Thursday, 19 Mar 2020 12:58Απόφαση πρύτανη για λειτουργία διοικητικών υπηρεσιών
Wednesday, 11 Mar 2020 21:25Αναστολή της εκπαιδευτικής λειτουργίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Wednesday, 26 Feb 2020 09:13Μη πραγματοποίηση των προπτυχιακών μαθημάτων σήμερα Τετάρτη 26/02/2020, 13:00-17:00, λόγω αιτήματος του Συλλόγου Φοιτητών του Πανεπιστημίου για διενέργεια Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου τους
Tuesday, 25 Feb 2020 07:58Ανακοίνωση Πρυτανείας για περιστατικό της 24ης/2/2020
Thursday, 20 Feb 2020 12:44Συμπλήρωση Πράξης Πρύτανη Συγκρότησης Κοσμητείας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων
Wednesday, 19 Feb 2020 14:37Πράξη Πρύτανη Ανασυγκρότησης Επιτροπής Ερευνών και Διαχείρισης Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Thursday, 6 Feb 2020 09:36Πρόγραμμα Εξαμηνιαίων Εξετάσεων Περιόδου Ιανουαρίου – Φεβρουαρίου 2020 Ακαδ. Έτους 2019-20
Wednesday, 18 Dec 2019 10:41Πρόγραμμα Λειτουργίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών των Χριστουγέννων
Thursday, 12 Dec 2019 13:29Πράξη Πρύτανη Ανασυγκρότησης της Κοσμητείας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Thursday, 5 Dec 2019 20:32Κλειστό το κεντρικό κτήριο του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών την Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2019
Thursday, 28 Nov 2019 13:38Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2019-20
Monday, 4 Nov 2019 10:12Ανακοίνωση Πρυτανείας για άσκηση βίας
Wednesday, 23 Oct 2019 11:32Προπτυχιακά μαθήματα κατά την τελετή εορτασμού της Εθνικής Επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 (25/10/2019)
Thursday, 17 Oct 2019 06:46Ανακοίνωση Πρυτανείας για κατάληψη