Ανακοινώσεις Πρυτανείας Ο.Π.Α

ΗμερομηνίαΤίτλος
Wednesday, 20 Oct 2021 12:10Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2021-22
Thursday, 14 Oct 2021 19:48Αναστολή λειτουργίας διοικητικών υπηρεσιών αύριο 15/10/21
Thursday, 14 Oct 2021 17:46Αναστολή της εκπαιδευτικής λειτουργίας αύριο 15/10/21
Thursday, 14 Oct 2021 09:04Ανακοίνωση Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών σχετικά με τα περιστατικά βίας που εκδηλώθηκαν στο κεντρικό κτήριο
Monday, 11 Oct 2021 11:45Υποχρεωτική χρήση μη ιατρικής μάσκας
Thursday, 7 Oct 2021 07:07Μήνυμα του Πρύτανη προς τις φοιτήτριες και τους φοιτητές για τη νέα ακαδημαϊκή χρονιά
Monday, 4 Oct 2021 10:57Πράξη Κοσμήτορα Συγκρότησης Γενικής Συνέλευσης της Σχολής Οικονομικών Επιστημών
Thursday, 23 Sep 2021 10:55Πρόγραμμα Επαναληπτικών Εξετάσεων Περιόδου Σεπτεμβρίου 2021
Friday, 3 Sep 2021 10:28Ανακοίνωση Πρυτανικών Αρχών ΟΠΑ για την απώλεια του Μίκη Θεοδωράκη
Tuesday, 24 Aug 2021 09:30Μέριμνα για Πυρόπληκτους - Μέλη της Κοινότητας του ΟΠΑ
Monday, 23 Aug 2021 12:13Μήνυμα του Πρύτανη σχετικά με τον εμβολιασμό των μελών της κοινότητας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Wednesday, 28 Jul 2021 07:10Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών από 2 έως 20 Αυγούστου 2021
Wednesday, 14 Jul 2021 11:09Πρόγραμμα Εξετάσεων μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου Εξεταστικής Περιόδου Ιουνίου-Ιουλίου 2021
Wednesday, 7 Jul 2021 11:31Επιστολή της Πρυτανείας του ΟΠΑ προς τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του ΟΠΑ για τον εμβολιασμό
Tuesday, 15 Jun 2021 09:41Αναβολή εξετάσεων - με φυσική παρουσία - μαθημάτων την Τετάρτη 16/06/21 λόγω των προγραμματισμένων απεργιακών κινητοποιήσεων των ΜΜΜ
Thursday, 6 May 2021 11:20Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-21
Friday, 23 Apr 2021 04:55Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών του Πάσχα
Friday, 26 Feb 2021 11:25Πρόγραμμα εξ αποστάσεως Εξετάσεων μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Εξεταστικής Περιόδου Ιανουαρίου/Φεβρουαρίου 2021
Friday, 19 Feb 2021 11:32Ανακοίνωση: Επικαιροποιημένο Πρόγραμμα Εξ Αποστάσεως Εξετάσεων Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου 2020-2021
Wednesday, 17 Feb 2021 14:54Αναβολή Εξετάσεων την Πέμπτη 18/02/2021 λόγω συνεχιζόμενων προβλημάτων διακοπών ρεύματος
Tuesday, 16 Feb 2021 09:39Αναβολή Εξετάσεων την Τρίτη 16/02/2021 και Τετάρτη 17/2/2021 λόγω έκτακτων καιρικών συνθηκών
Thursday, 11 Feb 2021 11:03Αιφνίδια απώλεια του Εμμανουήλ Σαρέλη
Wednesday, 23 Dec 2020 05:33Πρόγραμμα Λειτουργίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών των Χριστουγέννων
Tuesday, 24 Nov 2020 06:47Πράξη Συγκρότησης Κοσμητείας της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Thursday, 12 Nov 2020 17:02Ανακοίνωση σχετικά με τη λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών από 13 έως και 17 Νοεμβρίου 2020
Thursday, 29 Oct 2020 07:33Υποχρεωτική χρήση μάσκας σε όλους τους χώρους του Πανεπιστημίου
Monday, 28 Sep 2020 06:20Πρόγραμμα Επαναληπτικών Εξετάσεων Περιόδου Σεπτεμβρίου 2020 ακαδ. έτους 2019-20
Tuesday, 22 Sep 2020 08:36Πρωτόκολλο διαχείρισης πιθανού ή επιβεβαιωμένου κρούσματος Covid-19 στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Tuesday, 8 Sep 2020 11:19Πράξη Πρύτανη Συγκρότησης Κοσμητείας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων
Tuesday, 1 Sep 2020 10:46Το ΟΠΑ καλωσορίζει τους νέους φοιτητές για το ακαδημαϊκό έτος 2020-21. Οδηγός χρήσιμων συμβουλών για τις πρώτες μέρες στο ΟΠΑ