Ανακοινώσεις Πρυτανείας Ο.Π.Α

ΗμερομηνίαΤίτλος
Wednesday, 25 Jan 2023 22:00Πρόγραμμα Εξετάσεων Περιόδου Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2023
Monday, 26 Dec 2022 12:50Πρόγραμμα Πτυχιακής Εξεταστικής Ιανουαρίου/Φεβρουαρίου
Thursday, 22 Dec 2022 06:23Ανακοίνωση σχετικά με τη λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών των Χριστουγέννων
Monday, 5 Dec 2022 19:27Λειτουργία του συγκροτήματος του Κεντρικού Κτηρίου του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022
Tuesday, 15 Nov 2022 12:58Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών χαιρετίζει και τιμά την 49η επέτειο της φοιτητικής εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Sunday, 13 Nov 2022 17:13Λειτουργία Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών από τη Δευτέρα 14 Νοεμβρίου 2022 έως και την Πέμπτη 17 Νοεμβρίου 2022
Friday, 7 Oct 2022 11:57Ορθή Επανάληψη: Προπτυχιακά μαθήματα πρώτου έτους κατά την Εβδομάδα Υποδοχών, 10 έως 13 Οκτωβρίου 2022
Monday, 3 Oct 2022 11:50Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-23
Monday, 19 Sep 2022 12:07Πρόγραμμα Επαναληπτικών Εξετάσεων Περιόδου Σεπτεμβρίου 2022
Thursday, 28 Jul 2022 09:38Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών από 1 έως 19 Αυγούστου 2022
Friday, 24 Jun 2022 13:58Πρόγραμμα Εξετάσεων μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου Εξεταστικής Περιόδου Ιουνίου-Ιουλίου 2022
Thursday, 9 Jun 2022 07:04Οδηγίες για την Εξεταστική Περίοδο Ιουνίου - Ιουλίου 2022
Monday, 6 Jun 2022 07:10Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2021-22
Monday, 16 May 2022 07:38Την Τετάρτη 18 Μαΐου 2022 δεν θα πραγματοποιηθούν τα προπτυχιακά μαθήματα, λόγω της διεξαγωγής των φοιτητικών εκλογών
Thursday, 28 Apr 2022 06:25Απώλεια της Αικατερίνης Μιχαηλίδου
Wednesday, 20 Apr 2022 08:19Λειτουργία του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατά τη διάρκεια των διακοπών του Πάσχα
Tuesday, 5 Apr 2022 06:42Μη πραγματοποίηση μαθημάτων την Τετάρτη 6/4/22
Monday, 21 Feb 2022 07:03Πρόγραμμα Εξετάσεων μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Εξεταστικής Περιόδου Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2022
Thursday, 27 Jan 2022 09:10Τροποποιήσεις επί της Εκπαιδευτικής Διαδικασίας και του Προγράμματος Εξετάσεων Χειμερινού Εξαμήνου
Wednesday, 26 Jan 2022 13:30Διεξαγωγή μαθημάτων την Πέμπτη 27/1/2022
Tuesday, 25 Jan 2022 17:41Οδηγίες για την Εξεταστική Περίοδο Ιανουαρίου - Φεβρουαρίου 2022
Tuesday, 25 Jan 2022 14:34Αναβολή μαθημάτων την Τετάρτη 26/1/2022
Tuesday, 25 Jan 2022 11:18Αναβολή Ορκωμοσίας του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής
Tuesday, 25 Jan 2022 08:39Διεξαγωγή προπτυχιακών και μεταπτυχιακών μαθημάτων την Τετάρτη 26/01/2022 με χρήση μέσων εξ αποστάσεως
Monday, 24 Jan 2022 09:46Λειτουργία του Πανεπιστημίου την Τρίτη 25.1.2022
Monday, 24 Jan 2022 08:32Αναβολή Ορκωμοσίας Τμήματος Πληροφορικής
Monday, 24 Jan 2022 07:32Αναβολή Μαθημάτων
Monday, 24 Jan 2022 07:17Αναβολή Προγραμματισμένων Ορκωμοσιών
Friday, 14 Jan 2022 11:45Ανακοίνωση των Πρυτανικών Αρχών του ΟΠΑ για την άσκηση πειθαρχικής δίωξης μέλους ΔΕΠ
Thursday, 13 Jan 2022 09:23Αναβολή μαθημάτων στις 13 Ιανουαρίου 2022 λόγω της Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου Φοιτητών του ΟΠΑ