Εκδηλώσεις ΔΕΤ

ΗμερομηνίαΤίτλος
Thursday, 14 Feb 2019 10:05Παρουσίαση Κατευθύνσεων
Wednesday, 13 Feb 2019 12:44Επετειακή Εκδήλωση
Monday, 3 Dec 2018 14:13L’Oreal Brandstorm 2019
Monday, 29 Oct 2018 09:26Εκδήλωση Καλωσορίσματος Πρωτοετών Φοιτητών 2018
Thursday, 20 Sep 2018 08:59Αναγόρευση Καθ. Χ. Αυγέρου σε Επίτιμη Διδάκτορα του Τμήματος
Thursday, 24 May 2018 09:379ο Συνέδριο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
Thursday, 24 May 2018 09:166th EAWOP Summer School
Friday, 4 May 2018 06:36ThinkBiz Academy 2018
Saturday, 24 Mar 2018 09:4215ο Φοιτητικό Συνέδριο ΔΕΤ
Friday, 23 Mar 2018 07:50Ημέρα Καριέρας για Startups
Saturday, 17 Mar 2018 08:32Τα Μαθηματικά στην Αρχαιολογία
Friday, 16 Mar 2018 08:34TEDxAUEB 2018
Monday, 5 Mar 2018 12:20Jean Monnet Seminars